עמדות מרצה טקפודיום – כפר הנוער ויצ"ו נהלל

כפר הנוער ויצ"ו נהלל נוסד בשנת 1923 והיה לבית הספר החקלאי הראשון לבנות בישראל, כאשר זמן קצר לאחר מכן אומץ על-ידי הדסה ויצ"ו קנדה כפרוייקט הראשון שלה. כיום, בית הספר הינו תיכון עם תכנית לימודים רחבה המשרת מעל 1,100 תלמידי תיכון ומאפשר מגורים למחצה. בית ספר מיוחד זה, מתאים לאירוח בני נוער ותלמידים חרוצים, ילדים מחוננים ותלמידים עם לקויות למידה, אשר כולם באים יחדיו כדי ללמוד, לשתף ולפתח מיומנויות בחסות ויצ"ו.

בבית הספר נבנה אולם הרצאות חדש עבור שיעורי מולטימדיה ואודיו-ויזואל, דבר שדרש מהמורים להשתמש בציוד רב הכולל יישומי אודיו-וידאו סבוכים. על כן, בית הספר חיפש אחר פיתרון בצורת עמדת מרצה אשר הן תיראה מעוצבת, חדשנית ומודרנית והן תספק פיתרון אודיו-וידאו מלא לכל הציוד שהובא על-ידי המורים. הדרישה החשובה ביותר הייתה שעמדת המרצה תהיה קלה לתפעול ולשימוש, שתהיה מוגנת מפני נזקים והשחתה ונגישה לכל משתמש.
ברגע שהוצגה להנהלת בית הספר עמדת המרצה המתקדמת – טקפודיום, הם ידעו מיד שעמדה זו תענה על כל דרישותיהם וצורכיהם וכן תשפר את מערך ההוראה בבית הספר.

עמדת המרצה – טקפודיום הותקנה באולם ההרצאות החדש והציעה שימוש קל ונוח עם פיתרון אודיו-וידאו מלא, אשר אפשר הן למורים והן לתלמידים להשתמש בחופשיות ובתדירות גבוהה בעמדה.
האולם עם עמדת הטקפודיום הפך למיקום ההרצאה המבוקש ביותר בבית הספר, כאשר המורים משתמשים בכל הפונקציות של עמדת הטקפודיום בקלות והתלמידים נהנים ממצגות מולטימדיה מעניינות, שונות וחדשניות.
בית הספר מדווח כי מאז שהותקנה עמדת הטקפודיום, האולם פועל בקיבולת המרבית שלו. בעקבות דרישת המורים ושביעות הרצון של התלמידים, בית הספר מתכנן כעת להתקין עוד טקפודיומים באולמות נוספים.

לדברי מנהל הכפר: "עמדת המרצה – טקפודיום מוכיחה שהיא הפיתרון המושלם למטרות שלנו. הטקפודיום הינו כלי נהדר למורים ולתלמידים שמברכים אותי לאחר כל הרצאה… מתן ההרצאות והשיעורים הפכו לפעילים ומערבים את התלמידים יותר. בית הספר עורך טקסים רבים ומקיים הרצאות-אורח לאורך כל השנה ועמדת הטקפודיום מאפשרת לנו לנהל את האירועים הללו בסטנדרטים הגבוהים ביותר של ביצועים עם שקט נפשי. כל אחד יכול להשתמש בו בלי הוראות, מה שהופך אותו לכלי האידיאלי להרצאות אורח שלנו. אני בהחלט ממליץ על הטקפודיום לכל מנהל בית ספר!".

Call Now Button דילוג לתוכן