פנופטו-העצמת למידה חדשנית עם פלטפורמת וידאו מתקדמת

PANOPTO-פלטפורמת וידאו מובילה

טכום הנציגה הבלעדית בארץ של פלטפורמת הוידאו המובילה פנופטו למוסדות חינוך והשכלה גבוהה ולחברות, לאחרונה חתמה על המשך הסכם הבלעדיות.

טכום פנופטו לוגו

סטודנטיות וסטודנטים כבר החלו לדרוש ולבקש מהמוסדות האקדמיים את השירות הנוח והיעיל של שיעורים מצולמים והרצאות בוידאו, כאשר הם במילואים, אינם יכולים להגיע פיזית לשיעור משלל סיבות וגם לצורך חזרה למבחנים ולמידה נוספת יעילה ומיטבית.

הידעת?
מחקרים אחרונים מצביעים על כך שסטודנטיות וסטודנטים אשר מעורבים יותר במציאות רבודה (AR) לומדים טוב יותר כשהם צופים בסרטונים. כך מחקר חדש מצא ששיעור המציאות הרבודה קיבל ציון גבוה בקרב משתמשים אשר דיווחו שהם מרגישים מעורבים יותר בתוכן משיעור וידאו. יחד עם זאת, נתונים אובייקטיביים הראו שמשתמשים שקיימו אינטראקציה עם מודל המציאות הרבודה למדו פחות טוב מאלו שצפו בסרטון. המסקנה היא שהלמידה המתקדמת והיעילה היא גם באמצעות סרטונים / שיעורים מצולמים.

פנופטו היא פלטפורמת וידאו ידידותית וקלה ביותר לשימוש הסטודנטיות והסטודנטים, המרצים והסגל, ומסייעת בניהול כל קבצי הוידאו אשר מוקלטים ומועלים למודול האוניברסיטה או מכללה, כולל אפשרות לשידור חי של אירועים בקמפוס.
טכום מספקת ומתקינה את כל ציוד החומרה הדרוש למוסד לימודים לצורך הקלטת שיעורים, הרצאות ולמידה היברידית ובשילוב עם תוכנת פנופטו – ניתן ללמד וללמוד בקלות וביעילות עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר.

האוניברסיטאות והמכללות המתקדמות והנחשבות בעולם כבר משתמשות לשביעות רצונן בתוכנת פנופטו, כולל האוניברסיטאות והמכללות המובילות בישראל.

יתרונות פנופטו ללמידה מתקדמת:
צילום והקלטת שיעורים, ישיבות והרצאות
סטרימינג – שידור חי של המצגות או ההרצאות שלכם בלחיצת כפתור למספר רב של צופים
העלאת תכני וידאו וניהולם לצורך שימוש חוזר כולל מנוע חיפוש מתקדם
שילוב וידאו ב- LMS
הקלטת הרצאות ושיעורים
העלאת תכני וידאו לצורך שימוש חוזר כולל מנוע חיפוש מתקדם
שידור חי של המצגות בלחיצת כפתור
חיפוש קל ויעיל בספריית הוידאו
תוכנה אינטראקטיבית המייצרת מעורבות ולמידה מתקדמת
שירות בלתי מתפשר
ניתוח נתונים ודאטה המסייעים לשיפור הלמידה

צרו קשר לפרטים נוספים והדגמה >>

היכרות ראשונית עם תוכנת פנופטו - התוכנה המובילה לניהול תכני וידאו

פנופטו – העצמת למידה חדשנית עם פלטפורמת וידאו מתקדמת לקראת שנת הלימודים האקדמית הבאה

לקראת שנת הלימודים האקדמית הבאה, מוסדות לימוד רבים דורשים להתקדם ללמידה חדשנית ומתקדמת בעזרת פלטפורמת הוידאו המובילה – פנופטו, לטובת ציבור הסטודנטיות והסטודנטים.
בימים אלו, אנו מגיעים לדמו ולייעוץ בנושא, למידע נוסף פנו אלינו

מחקרים אחרונים מצביעים על כך ששיעורים מצולמים והרצאות בוידאו כבר הפכו לחלק אינטגרלי מהרגלי הלימוד של הסטודנטים, ותועלתם היא שהסטודנטים יכולים לצפות בהם שוב ושוב, לחפש ולחזור על תוכן מסוים, להוסיף הערות ודגשים, וכן להיות מעורבים יותר בתהליך הלמידה.
השימוש בפנופטו מאפשר גם לסטודנטים ללמוד מכל מכשיר נייד ולנצל תכונות נוספות כמו חיפוש מתקדם בספריית הוידאו וניתוח נתונים ודאטה לשיפור הלמידה.

למידה מתקדמת במוסדות לחינוך והשכלה גבוהה

ציוד האודיו וידאו אשר טכום מתקינה כחלק מפתרונות אודיו וידאו ומחשוב מתקדמים, מאפשר לימודים ב"כיתה היברידית" – המשלבת לימודים בכיתה ומהבית, כל זאת בפשטות ובנוחות עם ציוד טכנולוגי איכותי.

צרו קשר לפרטים נוספים והדגמה >>

 

טכום קיימה את הכנס הראשון שנערך בארץ בנושא פנופטו

תוכנת פנופטו מאפשרת הקלטת הרצאות, עריכת תכני וידאו המאפשרים למידה מרחוק ושימושם לטובת המשתמשים במוסדות להשכלה גבוהה, מוסדות חינוך ועוד. בנוסף, פנופטו משמשת פתרון מושלם עבור חברות היי טק, בנקים, תאגידים ועוד.

בכנס הוצגו החידושים בתחום הקלטת הרצאות, חידושים בתוכנה לניהול תוכן וידאו, מגמות לעתיד ושימושים במוסדות אקדמיים.
שמחנו לארח ולקבל בברכה את דניס סטסקוויץ' – מנהל המכירות EMEA של חברת פנופטו.
בנוסף, השתתפו בכנס גם מרכז החישובים הבין אוניברסיטאי, מרצים, מנהלי המרכז לקידום ההוראה וטכנולוגיות המידע באוניברסיטאות ובמכללות ועוד.

שמחנו מאוד לארח ולפגוש מנמ"רים ואת הצוותים מהמרכז לקידום ההוראה של האוניברסיטאות והמכללות בארץ.

צרו קשר לפרטים נוספים והדגמה >>

טכום אלקטרוניקה חתמה על הפצה של פתרונות חברת PANOPTO האמריקאית בישראל.
החבירה למערכות ניהול הווידאו של חברת פנופטו, תאפשר לנו להציע ולספק פתרונות מקצה לקצה בתחום הקלטת שיעורים והרצאות אוטומטיים מקצועיים עבור לקוחותינו באקדמיה, חינוך והשכלה גבוהה וחברות פרטיות.

פנופטו הוא תאגיד טכנולוגיה רב לאומי אמריקאי שבסיסו נמצא בסיאטל, וושינגטון. Panopto מספקת תוכנת תקשורת אסינכרונית בעיקר לאוניברסיטאות ועסקים ארגוניים. התוכנה של Panopto משמשת בדרך כלל להקלטת הרצאות, הקרנת מסך, הזרמת וידאו וכתוכנה לניהול תוכן וידאו, והיא משמשת לעתים קרובות בעבודה מרחוק, למידה אלקטרונית וסביבות הדרכה ופיתוח ארגוניות.

תוכנת פנופטו היא הפלטפורמה הידידותית והקלה ביותר לשימוש ולניהול כל קבצי הוידאו, שילוב וידאו ב-LMS, הקלטת הרצאות ושיעורים והיא נוצרה על ידי אנשי חינוך עבור אנשי חינוך.
טכום הינה הנציגה הרשמית של חברת פנופטו בישראל עם למעלה מ- 25 שנות ניסיון בתחום האודיו-וידאו המקצועי. כעת, ולקראת שנת הלימודים הבאה, אנו מציעים ללקוחותינו פתרונות מקצה לקצה בתחום הקלטת שיעורים והרצאות באקדמיה.
פנו אלינו לייעוץ והדגמה של תוכנת פנופטו >>

Call Now Button דילוג לתוכן