המלצת לקוחות

"מהרגע הראשון שראינו את הטקפודיום אינטראקטיב הבנו שאנחנו בכיוון הנכון מבחינת הדרישות לפרוייקט הנוכחי. ככל שהכרנו יותר את המוצר ויכולותיו הבנו שמדובר בפתרון יחודי שהושקעה בו מחשבה רבה והמון ניסיון. זה לא סתם רהיט! רהיט לא גורם לעליה בשימוש בטכנולוגיה בקרב מרצים שהוגדרו כ'טכנופובים'. לא ראינו דברים כאלה לפני, זה מדהים. המראה החיצוני, היכולת להתממשק לכל מערכת וטכנולגיה אחרת מבלי לאבד את פשטות ההפעלה ולהיות פתרון כולל לכיתה פשוט עשה עבורנו את הבחירה לקלה יותר. מי שמסתכל על המחיר ולא קונה, כנראה לא מבין על מה מדובר…"


בובי מרשל, מנהל הטכנולוגיה באוניברסיטת פרינסטון, ניו ג'רזי, ארה"ב

"לאחר עריכת סקרים ושאלונים מקיפים, ראיונות ודיונים רבים עם חברי הפקולטה בנוגע לתפיסת הטכנולוגיה בהוראה מתקדמת וצרכיהם הפדגוגיים של המרצים בכיתות הלימוד, הגענו למסקנה כי עמדת המרצה טקפודיום פריזנטר עונה על כל בקשות וצרכי הפקולטות השונותבאמצעות הפריזנטר, הטכנולוגיה אינה מהווה יותר מכשול להוראה. היא הופכת לשקופה. המרצים וחברי הפקולטה נכנסים לכיתת הלימוד וללא הדרכה על המערכות יכולים מיד להתחיל לעשות את מה שהם הכי טובים בו – ללמד! אנו כעת בשלב הסופי של פרויקט שדרוג כיתות הלימוד ועמדת המרצה פריזנטר הינה חלק אינטגראלי מכל אחת מכיתות הלימוד שלנו. ללא עמדת המרצה פריזנטר, שדרוג הכיתות לא היה מוצלח כל כך. אני ממליץ בחום רב על המוצר."


אריק קייסלהורסט, מנהל מחלקת שירותי המדיה באוניברסיטת מאונט סיינט מארי'ס, לוס אנג'לס, קליפורניה, ארה"ב

"חיפשתי אחר עמדת המרצה והציוד האור-קולי המתקדם ביותר עבור המתקן החדש שלנו. המדריכים במתקן התרגלו במהירות לקלות השימוש בעמדת המרצה, מרבית מהפעמים ללא הדרכה כלל. המערכת תומכת במדריך חדש ומאפשרת לו להראות מקצוען ובעל נסיון וזאת בשל העבודה החלקה והשוטפת תוך מעבר בין מקורות התצוגה השונים. הטקפודיום ענה על כל ציפיותיי ואף מעבר לכך!"


צ'יף דן קולוצ'י, מנהל האקדמיה לשלום הציבור במחוז מוריס, ניו גרז'י, ארה"ב

"במסגרת מעבר היחידות האקדמיות שלנו לקמפוס הנבנה במיוחד עבורן בדקנו מספר קונפיגורציות עבור אולמות ההרצאה שלנו. הטקפודיום ניצח בכולן ואני שמח לדווח שכל הצוות המשתמש בעמדה אוהב את קלות השימוש, בזמן שאנשי האדמיניסטרציה מרוצים ביותר מאמינות המוצר והתחזוקה המינימלית. למעשה, לצוות האקדמי אין הערות על המוצר אלא רק חלוקת שבחים!"


ג'ים ביין, מנהל המחלקה האור-קולית ב- Queen Margaret University, אדינברו, סקוטלנד  

"עמדות המרצה אמינות ומעוצבות בצורה מעודנת ויחד עם זאת מאד ידידותיות ופשוטות להפעלה.  עקומת הההכשרה לסגל המקצועי היתה קצרה ביותר  ורבים מהם נטשו את לוח הכתיכבה לטובת שימוש בטקפודיום.  המשתמשים הראשונים בפודיומים היו מהפקולטה לאחיות.  תוך פחות מ-20 דקות כל הצוות כבר החל להשתמש בעמדות המרצה באופן שוטף וים-יומי."

סטיבן קאטו, מנהל המחלקה האור קולית, יוניון קאונטי קולג', ניו גרז'י ארה"ב

"הטקפודיום הינו תוספת נפלאה למרכז הכנסים שלנו. לקוחותינו אוהבים את קלות השימוש. סיבוב מפתח אחד וכל המערכת פועלת בצורה אוטומטית. הצוות הטכני שלנו אוהב את היעילות משימוש במערכת מרכזית אחת. לא עוד גלגול מכשירי הקרנה, טלויזיות או מקרנים! הכל מסודר בעמדת מרצה יפה וקומפקטית"


ברברה לופטוס, מנהלת מחלקת כנסים באוניברסיטת RUTGERS, ניו ג'רזי ארה"ב

"בית הספר לתלמידים מחו"ל הינו מוסד אקדמי באוניברסיטה העברית בירושלים שבו לומדים במסגרת תכניות שונות סטודנטים מכל העולם. בתור מוסד אקדמי מוביל, אנו שמים דגש רב על שימוש בטכנולוגיות החדישות והמתקדמות ביותר. במסגרת זו בחרנו לצייד את כיתות ואולמות ההוראה שלנו בעמדות חכמות של חברת טכום המהוות פיתרון טכנולוגי חכם, יעיל, אמין ונוח לתפעול. בבית הספר מורים רבים ולכל אחד רמת ידע שונה בכל הקשור לשימוש במולטימדיה. באמצעות הפתרונות השונים שקיבלנו מחברת טכום אלקטרוניקה, ובעיקר בזכות פשטות התפעול של מוצרים אלו, הצלחנו לגשר על הפערים ולאפשר לכל המעוניין להשתמש בעמדות הוראה מתקדמות. כתוצאה מכך, שדרגנו את רמת עזרי ההוראה והעלינו את רמת השיעורים. ברצוננו לציין בנוסף את רמת השרות הגבוהה במיוחד שאותה מספקים האנשים מאחורי הטכנולוגיה. המסירות הגבוהה וההתעקשות על כל פרט, כמו גם מהירות ההיענות לכל פנייה או בקשה, הופכים את חווית השרות עם חברת טכום למשהו מיוחד ולא שגרתי."

 

רויטל גולדברג, ביה"ס לתלמידים מחו"ל ע"ש רוטברג  

"בית מאירסדורף הינו בית הארחה ומרכז הכנסים של האוניברסיטה העברית בירושלים ומשמש מקום מפגש לאנשי מדע, חוקרים ואישי ציבור בתחומי החברה והכלכלה. לפני כשנתיים רכשנו אצלכם עמדות מרצה שהותאמו לצרכי המקום שאינם סטנדרטיים. העמדה בעלת המראה החדשני מאגדת בתוכה אמצעים אורקוליים רבים הנדרשים למרצה ועם זאת הינה פשוטה להפעלה ואינה דורשת מיומנות מיוחדת. מיום רכישת העמדות והצבתן בבית מאירסדורף, ליוויתם אותנו במקצועיות ויעילות הראויה להערכה. מענה מיידי ופיתרון ניתן לכל בעיה בכל עת ובאדיבות רבה. השירות הנו איכותי וברמה גבוהה ביותר. ברצוני להביע את תודתי והערכתי הרבה לכם ולצוות העובדים על המוצר האיכותי ורמת השירות יוצאת הדופן."


בלה גנאור, מנהלת בית מאירסדורף, האוניברסיטה העברית בירושלים 

Call Now Button דילוג לתוכן