וידאו קונפרנס

מקום העבודה המודרני עוסק בשיתוף פעולה. פתרונות ועידת וידיאו מתקדמים מאפשרים לצוותים שלכם לדבר, לשתף קבצים, מסכים ורעיונות. הפכו את הפגישות שלכם למונגשות ויעילות.

טכום אלקטרוניקה מציעה ללקוחותיה מגוון עשיר של מערכות וידאו קונפרנס לשיחות ועידה וציוד משלים נוסף המותאמים לתקציב הלקוח והצרכים הטכנולוגיים. המערכות פשוטות להפעלה ונגישות למשתמשים מכל מכשיר ובכל עת.
בנוסף, הפתרונות המוצעים מותאמים ליישום עם כל התוכנות המובילות כולל כאלה שאתם כבר משתמשים בהם לדוגמא:
Microsoft Teams, Skype for Business Zoom, Google Meet, WebEx ואחרים.
מערכת הוידאו קונפרנס מאפשרת לנהל שיחות וידאו באיכות מעולה, בקלות ובפשטות. התקנת המערכת אינה מסובכת וניתן להתקינה בכל חדר ישיבות.

מערכות וידאו קונפרנס לחדרי ישיבות

RALLY


מערכת Logitech Rally מספקת וידאו באיכות אולפן (באיכות של עד 4K), בהירות קולית ללא תחרות ואוטומציה של RightSense לפגישות טובות יותר עם יישומי ועידת וידיאו העובדים עם התקני USB, כולל Google Hangouts Meet, Microsoft Skype® for Business, Microsoft Teams, Zoom ועוד.  עם אודיו מודולרי, ניהול כבלים אסתטי וגימורי פרימיום, המערכת משתלבת נהדר בחדרים בינוניים וגדולים יותר.

GROUP

פתרון המושלם לחדרי ישיבות בגודל בינוני-גדול. הערכה משלבת את מצלמת ה- PTZ PRO יחד עם עמדת VC בעלת צג דיגיטלי ורמקולים נוספים, כל אלו יבטיחו ששיחות הועידה שלך יהיו אפקטיביות, איכותיות ובשליטה מלאה.   מיועדת לשיחות של עד 14 משתתפים בחדר אחד, ה- GROUP מציגה יכולות צילום מרשימות ומגוונות, יחד עם סאונד נקי וברור לכל חברי הקבוצה.   
המערכת מתחברת למחשב המקומי ומציגה פתרון בעלות נמוכה משמעותית ממערכות הוידאו קופנרנס המסורתיות. המערכת תומכת בכל תוכנות הוידאו קונפרנס הקיימות ועם חיבור USB פשוט וקל להתחבר אליה עם כל מחשב ולהתחיל בשיחת הועידה תוך מספר רגעים.  עבור חדרי ישיבות גדולים במיוחד ניתן לחבר מיקרופונים נוספים.

MEETUP

מערכת משולבת המיועדת לחדרי ישיבות ומשרדים – מערכת ALL IN ONE המיועדת לחדרי ישיבות קטנים עד 10 משתתפים.
מערכת וידאו קונפרנס משולבת ALL IN ONE המתאימה במיוחד לחדרי ישיבות קטנים ולחדרי HUDDLE. המערכת כוללת מצלמה, מיקרופונים ורמקול איכות מובנים.  מצלמה מקצועית ברזולוציית 4K  ובעלת זווית רחבה במיוחד של 120 מעלות, המאפשרת שדה ראייה רחב וצילום של כל הנוכחים בחדר, גם אלו היושבים קרוב למצלמה.  זווית הצילום הרחבה מבטיחה שגם בחדרים קטנים תתקבל תמונה מלאה של כל החדר.  חיבור אלחוטי BLUETOOTH מאפשר העברת שיחות טלפון מכל מכשיר נייד למערכת.  המערכת מסופקת עם שלט אלחוטי הכולל שליטה מלאה על המערכת.
התקנה קלה ופשוטה בכל חדר ישיבות ללא צורך בהכנת תשתיות, העברת כבילה וכדומה.

מערכות וידאו קונפרנס לחדרי ישיבות קטנים ומערכות ניידות

CONNECT

מערכת שיחת ועידה All-in-One קומפקטית וניידת המיועדת לשיחות ועידה של עד 6 אנשים. תכונות כמו זווית צילום רחבה, צלילים היקפיים, זום דיגיטלי וצילום באיכות Full HD מבטיחים שלמרות היותה עמדה ניידת, תיתן לכם מענה איכותי וחסר פשרות בכל חדר בו תחברו אותה.   מערכת ה CONNECT מצוידת בסוללה נטענת המאפשרת עד 3 שעות שיחת וידאו רציפה או 15 שעות שיחה קולית ברצף, כאשר תמיכה ברוב תוכנות ה- VC מאפשרת לעשות זאת בקלות וללא התקנות מיוחדות. 

מערכות וידאו קונפרנס שולחניות / אישיות

מצלמות אינטרנט איכותיות ומתקדמות במיוחד המאפשרות תיקון תאורה נמוכה או באור שמש חזק, הקלטה באיכות סטריאו, שינוי רקעים בעת הצילום ומסוגלות לצלם ברזולוצית של עד Ultra HD 4K

המצלמה משלבת את טכנולוגית ה RightLight 3- ואופציית HDR עבור תמונה ברורה, בהירה וחדה בכל תנאי תאורה. מצלמת ה- BRIO נועדה לאנשי עסקים אשר רוצים להיות ניידים ויחד עם זאת זמינים לכל שיחת ועידה, מצגת משותפת או צילום וידאו באיכות 4K

ציוד משלים

בנוסף למערכות הוידאו קונפרנס טכום מציעה מגוון רחב של ריהוט ועגלות ייעודיות למערכת קונפרנס.  עגלות נשיאה למסכים עד 70 אינץ' בעיצוב מיוחד בעלות אפשרות סיבוב המסך למצב אופקי או למצב אנכי, מדף לממיר או מערכת קונפרנס, מדף למצלמת וידאו קונפרנס או מקרן.
למסכים גדולים יותר עד 100 אינץ' אנו מציעים עגלת נשיאה בעלת מוטות טלסקופיים המאפשרים את כיוון גובה המסך בנוחות ובקלות כולל מעבר כבלים נסתר במוטות העגלה.
המוצרים אידיאליים לאולפני טלוויזיה, חדרי ישיבות, אירועים במקומות ציבוריים, כיתות לימוד ועוד.

מערכות וידאו קונפרנס, צילום, הקלטה ושידור של טכום אלקטרוניקה כבר מיושמות אצל לקוחות רבים ברחבי הארץ בינהם אוניברסיטאות, מכללות, עיריות, מועצות אזוריות ומקומיות, מרכזי הדרכה, מרכזים רפואיים, ארגונים וחברות, מוסדות בטחוניים ועוד.  

מצלמת רשת אישית קבוצתית בעלת עדשה רחבה ומיקרופון מובנה

טכום מציגה את מצלמת ה- MG-4P – מצלמת רשת באיכות מדהימה הכוללת מיקרופון מובנה לשיחות ועידה אישיות, קבוצות עבודה קטנות וחדרי ישיבות.
המצלמה מסדרת מציעה פתרון מושלם וביצועים מעולים. בין התכונות אלגוריתמים מתקדמים המספקים תמונות חיות עם תחושת עומק, חדות, רזולוציה גבוהה וביצועי צבע פנטסטיים. המצלמה מתחברת לכל מחשב באמצעות כבל USB ומספקת עבודה יציבה ואמינה, קלה ונוחה להתקנה ותחזוקה.

המצלמה קלה וניתן להעביר אותה בין מספר מחשבים או בין העבודה במשרד לעבודה מהבית – פתרון מושלם למצבי חירום.

המצלמה כוללת גם מיקרופונים דיגיטליים להעברת איכות קול גבוהה ביותר.
הפעלה קלה ופשוטה שאינה דורשת הסברים.

תמיכה בתוכנות הוידאו-קונפרנס כולל ZOOM, TEAMS, SKYPE ועוד…

מאפייני המצלמה:

 • זווית רחבה וגדולה של 80 מעלות ועדשה ייחודית בעלת עיוות קטן כדי להציג תמונה איכותית.
 • חיישן CMOS איכותי המספק רזולוציה של עד 1920X1080 בקצב של 30FPS
 • מיקרופון דיגיטלי מובנה לשיחות וידאו ושמע באיכות מעולה
 • חיבור USB ללא התקנת תוכנה או דריבר
 • פשוטה להפעלה, קלה לנשיאה, בעלת מחבר להתקנה על גבי מסך או חצובה
 • שימושים מגוונים כולל שיחות וידאו קונפרנס אישיות, שיחות שיתוף קבוצתיות ועוד
 • מבנה מכני חזק ועמיד איכותי בעל צוואר גמיש.

מצלמה איכותית במחיר תחרותי. ניתן לרכוש את המצלמה עם חצובה ניידת וכבילת USB אקטיבית מתאימה למרחקים ארוכים ובכך לנייד את המערכת בכיתה/חדר ישיבות. 

להורדת ברושור המצלמה >>

מצלמות רובוטיות PTZ

מצלמת PTZ רובוטית איכותית בעלת יכולות וביצועים מעולים!

טכום מציגה את המצלמה הרובוטית PTZ UV950A  מצלמת FULL HD באיכות מדהימה עם זווית ראייה רחבה, ממשקי וידאו ופרוטוקולים מרובים, מותאמת לכיתות היברידיות, שיחות ועידה, קבוצות עבודה וחדרי ישיבות.

המצלמה מציעה פתרון ופונקציות מושלמים, ביצועים מעולים וממשקים רבים. בין התכונות: אלגוריתמים מתקדמים המספקים תמונות חיות עם תחושת עומק חזקה, חדות ורזולוציה גבוהות וביצועי צבע פנטסטיים, זום אופטי X20 יכולת עבודה בתנאי תאורה קשים, STREAMING ישירות מהמצלמה אל האינטרנט ועוד… 

המצלמה מתחברת לכל מחשב באמצעות כבל USB ומספקת עבודה יציבה ואמינה, קלה ונוחה להתקנה ותחזוקה.

הפעלה קלה ופשוטה שאינה דורשת הסברים כולל הגדרת מצבי צילום מוגדרים מראש PRESET בלחיצת כפתור.  ניתן לשלוט על המצלמה באמצעות שלט רחוק, בקרי שליטה ואף מרחוק על גבי הרשת.

תמיכה בתוכנות הוידאו-קונפרנס כולל ZOOM, TEAMS, SKYPE ועוד…

מאפייני המצלמה:

 • מצלמת PAN-TILT-ZOOM עם מנגנון תנועה שקט במיוחד ויכולת תנועה 340 מעלות
 • זווית צילום רחבה ללא עיוותים
 • עדשה ייחודית בעלת זום אופטי X20 להצגת תמונה איכותית.
 • חיישן CMOS HD איכותי המספק רזולוציה של 1920X1080 בקצב של 60FPS
 • המצלמה היחידה שמציעה מגוון אפשרויות חיבור כולל HDMI, USB2, USB3 ורשת בו זמנית!
 • פוקוס אוטומטי מהיר, יציב ואיכותי
 • אפשרות לקביעת 255 מצבי צילום PRESET מוגדרים מראש בלחיצת כפתור
 • יכולת שליטה משלט רחוק, RS232 או מהרשת
 • STREAMING ישירות מהמצלמה לאינטרנט כולל כניסת אודיו
 • חיבור USB ללא התקנת תוכנה או דריבר
 • פשוטה להפעלה, בעלת מחבר להתקנה על מתקן תקרתי, קירי או חצובה
 • שימושים מגוונים כולל כיתות היברידיות, שיחות וידאו קונפרנס, שיחות שיתוף קבוצתיות ועוד
 • מבנה מכני חזק ועמיד

להורדת ברושור המצלמה >>

מצלמות רובוטיות PTZ 4K

מצלמת PTZ רובוטית איכות צילום 4K!

טכום מציגה את ה-TE-4K430  – מצלמה רובוטית PTZ באיכות 4K המאפשרת צילום ברזולוציה הגבוהה ביותר  בסביבות חינוך, שיחות ועידה, לכידת הרצאות, כיתות היברידיות, חדרי ישיבות, וידאו-קונפרנס ועוד. 
המצלמה בעלת חיישן CMOS 8.51 מגה פיקסל, בעלת עדשת זום X12 מדהימה עם שדה ראייה של 80.4 מעלות מאפשרת יכולות צילום נהדרות. המצלמה מספקת יציאות וידאו מרובות כולל HDMI, LAN, USB3, כולל STREAMING ישיר לאינטרנט.

הפעלה קלה ופשוטה שאינה מצריכה הסברים כולל הגדרת מצבי צילום מוגדרים מראש בלחיצת כפתור. ניתן לשלוט במצלמה באמצעות שליטה מרחוק, מערכות בקרה של צד שלישי ואפילו מרחוק דרך הרשת.

המצלמה מציעה פתרון ופונקציות מושלמים, ביצועים מעולים וממשקים רבים. בין התכונות: אלגוריתמים מתקדמים המספקים תמונות חיות עם תחושת עומק חזקה, חדות ורזולוציה גבוהות וביצועי צבע פנטסטיים, זום אופטי X12 יכולת עבודה בתנאי תאורה קשים, STREAMING ישירות מהמצלמה אל האינטרנט ועוד… 

המצלמה מתחברת לכל מחשב באמצעות כבל USB ומספקת עבודה יציבה ואמינה, קלה ונוחה להתקנה ותחזוקה.
תמיכה בתוכנות הוידאו-קונפרנס כולל ZOOM, TEAMS, SKYPE ועוד…

 

מאפייני המצלמה:

 • מצלמת PAN-TILT-ZOOM עם מנגנון תנועה שקט במיוחד ויכולת תנועה 220 מעלות
 • זווית צילום רחבה ללא עיוותים
 • עדשה ייחודית בעלת זום אופטי X12 להצגת תמונה איכותית.
 • חיישן CMOS UHD איכותי של חברת SONY המספק רזולוציה של ULTRA HD 4K בקצב של 60FPS
 • המצלמה היחידה שמציעה מגוון אפשרויות חיבור כולל HDMI, USB3 ורשת בו זמנית!
 • פוקוס אוטומטי מהיר, יציב ואיכותי
 • אפשרות לקביעת 255 מצבי צילום PRESET מוגדרים מראש בלחיצת כפתור
 • יכולת שליטה משלט רחוק, RS232 או מהרשת
 • STREAMING ישירות מהמצלמה לאינטרנט כולל כניסת אודיו
 • חיבור USB ללא התקנת תוכנה או דריבר
 • פשוטה להפעלה, בעלת מחבר להתקנה על מתקן תקרתי, קירי או חצובה
 • שימושים מגוונים כולל כיתות היברידיות, שיחות וידאו קונפרנס, שיחות שיתוף קבוצתיות ועוד
 • מבנה מכני חזק ועמיד

המצלמות האיכותיות של טכום אלקטרוניקה משמשות בחדרי ישיבות, כיתות לימוד, אודיטוריום, חדרי בקרה, חדרי ניתוח בבתי חולים, מרכזי הדרכה, בתי ספר ועוד.  ניתן לרכוש את המצלמות עם אביזרים נוספים להתקנה מושלמת בכל סביבה.

להורדת ברושור המצלמה >>

Call Now Button דילוג לתוכן