עמדות מרצה טקפודיום – מוזיאון הסמית'סוניאן – וושינגטון, ארה"ב

טקפודיום לייט – עכשיו גם במוזיאון!
טכום מספקת עמדות מרצה למוזיאון הגדול ביותר בעולם – הסמית'סוניאן

הלקוח
כאשר ארגון מיוחד וייחודי כמו מוזיאון הסמית'סוניאן, בוושינגטון הבירה ארה"ב חיפש פתרון אודיו-וידאו כולל עבור חדרי ההרצאות באגף Q?rius החדש, החיפוש היה עם דגש על מציאת פתרון ייחודי המאפיין את המוזיאון החדשני והיצירתי.

האתגר
אנשי הסמית'סוניאן חיפשו פתרון איכותי, מעוצב ומתקדם מסוגו מבחינה טכנולוגית עבור המתחם החדש הכולל חוויה משתמש אינטראקטיבית תוך עבודה מעשית וניסויית של המבקרים במוזיאון

הפתרון
בשיתוף טכום וחברת האינטגרציה BPI מבוסטון, אחת הגדולות והמובילות בתחום בניית מוזיאונים ברחבי ארה"ב, מצא הצוות את כל מה שחיפש בעמדות המרצה טקפודיום לייט. עמדת המרצה המעוצבת הינה פתרון כולל ומלא עבור כל ציוד המחשוב, אודיו-וידאו ושליטה ובקרה המצוי באולמות ההרצאה. העמדה מצוידת במחשב פנימי ומסך כתיבה אינטראקטיבי המאפשר ציור וכתיבה ישירות על גבי המסך. העובדה שבעמדת הלייט חיבורים למחשב נייד אורח, חיבורי USB, מערכת קול מתקדמת, מערכת שליטה ובקרה באיכות HD חיזקה את החלטת הסמית'סוניאן על הפתרון המושלם עבורו.

התוצאה
ההתקנה בוצעה בצורה חלקה ומושלמת ומר דיוויד פרייס, מנהל האגף במוזיאון הסמית'סוניאן אמר: "אנחנו מתרשמים מאד מאיכות עמדות המרצה של טכום. העמדה בנויה בצורה מעולה ונוחה מאד להזזה בעת הצורך. המחשב המובנה מעניק לנו ולמרצים שלנו שלווה, רוגע ובטחון תוך ידיעה שלרשותם עמדה אמינה המאפשרת להם להעביר את ההרצאות בצורה חלקה. מבחינה טכנית, כל החיווט הפנימי מסודר ומנוהל בצורה מושלמת. אני ממליץ לכל מי שמחפש פתרון של עמדות מרצה על עמדות טכום טקפודיום לייט."

גם לכם מגיע עמדות מרצה טקפודיום!

 
Call Now Button דילוג לתוכן