עמדות מרצה טקפודיום – אקדמיית משטרת סקוטלנד

האקדמיה של המשטרה הסקוטית הינה המרכז להכשרת שוטרים המשרתת את כל כוחות המשטרה בסקוטלנד, המונים כ- 14,500 קצינים. האקדמיה מספקת הכשרה מקיפה כולל הדרכת מומחה לקציני בילוש ותנועה.

האקדמיה חיפשה פיתרון קל ונוח לשימוש ציוד האודיו-וידאו במתקני הקמפוס שלהם. מערכות בקרת האודיו-וידאו הישנות בכיתות ברחבי האקדמיה, אינה פעלה באופן תקין ונדרשו תפעול ותמיכה טכנית מתמדת. דרישה נוספת בפרוייקט זה הייתה לקשר את מצלמות הוידאו המקצועיות, הממוקמות בשתי כיתות רחוקות, לעמדות המרצה, על מנת שהתלמידים יוכלו לצפות בשידור חי של אירועים המתרחשים בחדרים אלה.

עמדת הטקפודיום משלבת בצורה פשוטה ונוחה את כל הציוד האור-קולי ביחידה קומפקטית אחת ומכילה את כל ציוד המולטימדיה האינטראקטיבי, אינטרנט ומצגות מחשב. העמדה מאפשרת בחירה ממגוון רחב של מקורות הצגה – מחשבים מסווגים, מחשבים נידיים, מצלמות ועוד – כל זאת בעזרת לחיצה על כפתור אחד.

באולם ההרצאות הראשי הותקנה עמדת המרצה טקפודיום אינטראקטיב המכיל מעל ל- 200 מושבים. העמדה חוברה כמובן גם לשתי מצלמות שידור וידאו משני חדרי ישיבות מרוחקים, כך שניתן לצפות בהן גם באולם המרכזי.

החלפת הציוד הקיים בעמדות המרצה המתקדמות – טקפודיום, אשר להן פאנל לחצנים פשוט וידידותי למשתמש, מאפשרת לכל מתאמן ומאמן לתפעל ביתר קלות את כל מערכות האודיו-וידאו ולהתרכז בהעברת התוכן או במתן ההרצאה במקום בחיבורי כבלים סבוכים ומיותרים.

Call Now Button דילוג לתוכן