עמדות מרצה טקפודיום – אוניברסיטת פרינסטון – ניו ג'רזי, ארה"ב

עמדות הטקפודיום כובשות את פסגת ההשכלה העולמית!
טכום אלקטרוניקה, יצרנית עמדות המרצה מהמתקדמות בעולם, בשיתוף פעולה מרהיב עם אוניברסיטת פרינסטון, ארה"ב

אוניברסיטת פרינסטון, הממוקמת בעיר פרינסטון שבניו ג'רזי היא האוניברסיטה הרביעית מבחינת הוותק שלה בארצות הברית.  האוניברסיטה היא אחת משמונה החברות בליגת הקיסוס ומדורגת על ידי פורבס ועל ידי U.S. News & World Report כקולג' הטוב ביותר בארצות הברית.  בין בוגרי האוניברסיטה המפורסמים ניתן למצוא את הנשיא ווילסון, דונלד ראמספלד, סטיב פורבס, המלכה נור מירדן, אריק שמידט (נשיא גוגל), מישל אובמה, ברוק שילדס ועוד רבים אחרים.

בפרוייקט יחודי ורחב היקף, ביצעה אוניברסיטת פרינסטון שיפוץ ושידרוג טכנולוגי מסיבי לבניין המרכזי ולספרייה של הסמינר התיאולוגי. במסגרת הפרוייקט נבחנו מגוון רחב של פתרונות טכנולוגיים אפשריים במטרה לענות על הדרישות הגבוהות שהציבו מתכנני הפרוייקט.  בנושא פתרונות ההרצאה הגיעו מקבלי ההחלטות להכרעה מהירה. בהתחשב בדרישות חסרות הפשרה למצוינות, איכות ופשטות שימוש, טכום אלקטרוניקה סיפקה את המענה.

עמדת המרצה טקפודיום אינטראקטיב מותקנת באחת מכיתות הלימוד בפרינסטון

עמדת המרצה טקפודיום אינטראקטיב, שנבחר לאחרונה כמוצר השנה בקטגוריית "המוצר החדשני ביותר", העניק ליועצים, למתכננים ולמבצעים את כל אשר דרשו ואף מעבר לכך.
תחילה התלהבו מנהלי הפרוייקט מהעיצוב החדשני, אך מהר מאוד החלו להעלות את רף הדרישות מעמדת המרצה שכן בחדרי הישיבות וההרצאות לא חסכו כלל בפתרונות טכנולוגיים ואף דרשו את "חוד החנית הטכנולוגית" שיש לשוק להציע.


כיתות הלימוד לאחר התקנת עמדות המרצה טקפודיום אינטרקטיב

עמדת המרצה נדרשה ובקלות הצליחה להתממשק עם מערכות רבות ומשוכללות כגון: וידאו קונפרנס, הקלטת הרצאות, מערכות תצוגה אינטראקטיבית, מערכות שליטה ובקרה מרכזיות מהמתקדמות בעולם ועוד.

לא חסכו כבר אמרנו??

בובי מרשל,מנהל הטכנולוגיה בפרינסטון מסכם: "מהרגע הראשון שראינו את הטקפודיום אינטראקטיב הבנו שאנחנו בכיוון הנכון מבחינת הדרישות לפרוייקט הנוכחי.  ככל שהכרנו יותר את המוצר ויכולותיו הבנו שמדובר בפתרון יחודי שהושקעה בו מחשבה רבה והמון ניסיון.  זה לא סתם רהיט! רהיט לא גורם לעליה בשימוש בטכנולוגיה בקרב מרצים שהוגדרו כ'טכנופובים'.  לא ראינו דברים כאלה לפני, זה מדהים. המראה החיצוני, היכולת להתממשק לכל מערכת וטכנולגיה אחרת מבלי לאבד את פשטות ההפעלה ולהיות פתרון כולל לכיתה פשוט עשה עבורנו את הבחירה לקלה יותר.  מי שמסתכל על המחיר ולא קונה, כנראה לא מבין על מה מדובר…"
התוצאה הסופית, כפי שניתן לראות, מרשימה לכל הדעות.  התאמה מלאה לדרישות הלקוח – צביעה איכותית בגוונים מיוחדים לבקשת המעצבים ואדריכלי הפרויקט, אספקה והתקנה מהירה ביותר לבקשת האינטגרטורים, תאימות והתממשקות עם כל מרכיבים הטכנולוגיים הכתירו את הפרוייקט בפרינסטון כמוצלח מעל ומעבר, כיאה לאוניברסיטה מהמובילות בארה"ב ובעולם.  גם לכם מגיע עמדות מרצה טקפודיום!

נשמח לעמוד לרשותכם

Call Now Button דילוג לתוכן