עמדות מרצה טקפודיום – מטה ההגנה של צבא ניגריה

מטה ההגנה של צבא ניגריה בוחר בעמדות מרצה טקפודיום!
טכום מספקת עמדות מרצה חכמות לחדרי הדיונים הצבאיים המתקדמים בעולם

הלקוח
בשנת 1958 נוסד מטה ההגנה הראשי של צבא ניגריה, אשר אחראי על כלל הגנת המדינה ומפקח על התחמשותם של הכוחות הצבאיים בשלושת הזרועות: חיל היבשה, חיל הים וחיל האוויר.
מטרתו העיקרית של המטה הראשי, DHQ – Defence Headquarters הינה אספקת שירותי תמיכה ושירותים מנהליים באופן יעיל ומהיר, על מנת לאפשר לכוחות הצבאיים לבנות ולתחזק כוח משימה מודרני ויציב, מקצועי וקומפקטי ובעיקר מוכן למשימה.


מסכי מגע מולטי-טאץ' ייחודיים בעמדות המרצה טקפודיום מאפשרות עבודה ישירה על גבי המסך באמצעות האצבע

האתגר
הבניין החדש של המאה ה-21 של DHQ, אשר מורכב מאולם ישיבות ראשי, חדר בקרה ומשרדי צוות מקצועי, נבנה ותוכנן בצורה מיוחדת, מתוך מטרה לספק לוגיסטיקה טובה יותר לאירוח כנסים וועידות שונות לראשי ה-DHQ.
איידונג אינג מחברת HEWELT, האינטגרטורים המבצעים של פרויקט אולם הכנסים החכם אמר:"המתקן החדש מייצג את אחדות ושלמות כלל חילות הצבא הניגרי, אשר דרשו פיתרון אודיו-וידאו מקצועי שיתן מענה למצגות עדכניות עם טכנולוגיה מעולה ואיכותית. חברת טכום הינה הספק המועדף עלינו ללקוח בעל פרופיל מיוחס וחשוב כמו זה."
 

עמדות מרצה טקפודיום אינטראקטיב מותקנות באולם הדיונים החדש והמתקדם

הפתרון
בצד הטכני, ארבעה מסכי 4K Ultra HD LED בגודל 98 אינטש הותקנו במיקומים אסטרטגיים באולם ומספקים נוחות והצגה לכלל המשתתפים. שלושת מצלמות ה- HD הנשלטות מרחוק, מאפשרות הקלטה ושידור מחדר הדיונים לאתרים מרוחקים ברחבי העולם.
במרכז האולם הראשי, הותקנו שתי עמדות מרצה טקפודיום אינטראקטיב וכוללות את כל ציוד האודיו-וידאו הדרוש למרצה. העמדות צוידו בעט מיוחדת, מסכי כתיבה אינטראקטיביים וכן במסכי מולטי-טאץ'. הפיתוח המקורי והייחודי של טכום מאפשר עבודה ישירות על גבי המסך עם האצבע או בעזרת העט האינטראקטיבית לאבחנה ברזולוציה הגבוהה ביותר.

עמדת המרצה טקפודיום, בעלת העיצוב הייחודי, מאפשרת מעבר חלק בין מספר מקורות תצוגה – מחשב ומחשבים ניידים, מצלמות מסמכים באיכות HD, נגנים ועוד.
בנוסף שולבה באולם מערכת מיקרופונים דיגיטליים אלחוטית של חברת BOSCH המאפשרת פיתרון רחב לנושאי ההצבעה, תרגום סימולטני, רישום ובדיקת נוכחות, מצלמת מעקב, הקלטה דיגיטלית ופונקציות ניהוליות נוספות של הכנסים.

אולם הדיונים משמש את שלושת זרועות הצבא לכינוסים מקומיים ובינלאומיים

התוצאה
"ביום חניכת המטה החדש, עמדות הטקפודיום זכו להתעניינות רבה והסבו את תשומת ליבם של כל המבקרים. עבורנו לא קיים פתרון כולל טוב מזה, הן מבחינת העיצוב והן מבחינת התפקוד ותפעול המערכות", אומר אינג.
"בזכות העזרה המקצועית שקיבלנו מצוות טכום, לא נאלצנו לבנות פודיומים בעצמנו. כל שעשינו היה לשתף בדרישות הלקוח, אשר התמקדו בפשטות ובעמידות לאורך שנים."

"המוצר עונה באופן מלא על כל ציפיותינו ודרישותינו והרבה מעבר לכך", הכריז מנהל הפרויקט, מטעם דוברות DHQ. "בסופו של יום, כל המשתמשים בפודיום החכם ידעו מיד כיצד לתפעל ולעבוד איתו. כעת, משתמשים ומשתתפים יכולים באמת להתמקד במצגת ובהרצאה שלהם ואנו יכולים להתמקד בתמיכה."

אפרת מחברת טכום: "DHQ מצטרף לרשימה ארוכה ומכובדת של ארגונים צבאיים הנחשבים לטובים והגדולים בעולם, אשר בחרו בפתרון הטקפודיום של חברת טכום והפכו אותו לסטנדרט המוביל שלהם בכל הנוגע למערכת אודיו-וידאו.

לוח זמנים צפוף ולחוץ, ייצור בהתאמה אישית והתקנה מהירה במקביל לעבודה עם שיתוף פעולה מלא והדוק עם הלקוח והאינטגרטור, סגירת הפרטים הקטנים על מנת לוודא שהכל מכוסה ומטופל– כל זאת ועוד הינם החותמת שלנו, דבר שמוטבע באספקת השירות שלנו ומושרש ב-DNA של החברה. אנו מרוצים ומברכים על התוצאה הסופית, שמחים להשלים בהצלחה עוד פרויקט בינלאומי וכבר עובדים על מספר פרויקטים איכותיים נוספים."

טכום שמה לה למטרה לרצות את לקוחותיה ולספק עמדות מרצה איכותיות שעובדות לאורך זמן רב, לכן, כאשר לקוח מתקין עמדות של טכום ושבע רצון מהתוצאה לאורך שנים – המטרה מבחינתנו הושגה!"

גם לכם מגיע עמדות מרצה טקפודיום!

Call Now Button דילוג לתוכן