עמדות מרצה טקפודיום – פילדלפיה קומיוניטי קולג' – פילדלפיה, ארה"ב

טכום מספקת 55 עמדות מרצה טקפודיום לקולג' בפילדלפיה!
טכום אלקטרוניקה, יצרנית עמדות המרצה מהמתקדמות בעולם, בשיתוף פעולה מרהיב עם פילדלפיה קומיוניטי קולג', ארה"ב

הלקוח

פילדלפיה קומיוניטי קולג' הינה המכללה הציבורית הגדולה ביותר בפילדלפיה, המהווה את אחד הגורמים החשובים והמרכזיים בקהילה מאז הקמתה ב- 1965 ומספר בוגריה עולה על 685,000 מתושבי העיר.

הקמפוס החדש והירוק בפילדלפיה קומיוניטי קולג'

האתגר
בשנת 2010, כחלק מתהליך התקדמות ושיפור טכנולוגי מקיף במכללה, הוחלט לאבזר את שני הקמפוסים הירוקים והחדשים בטכנולוגיה חדשנית, איכותית ועמידה, תוך שימת דגש על פתרונות ירוקים חכמים וחסכוניים בחשמל, התואם לחזון קברניטי המכללה.
בין המערכות החדשות שתוכננו במסגרת הפרויקט, גם מערכת ייחודית לאיסוף וסינון מי גשמים ואף הפיכתו של גג המכללה לשדה גידול של ירקות וצמחי תבלין. מנהלי הפרויקט שמו לעצמם למטרה לענות על כל הדרישות המגוונות של שלל מסלולי הלימוד תוך שמירה על סטנדרט טכנולוגי אחיד ברחבי הקמפוס. 


הפתרון
לאורך כל מהלך הפרויקט, עבדו נציגי טכום עם אנשי המכללה באפיון כיתות הלימוד וכן אולמות ההרצאה. לאחר בדיקה מעמיקה מצד הקולג', נבחרה עמדת המרצה טקפודיום אינטראקטיב – אשר ענתה על מכלול הדרישות הרחב וצברה כבר ניסיון מוכח במאות מוסדות ברחבי העולם. עמדת המרצה הינה פתרון טכנולוגי כולל המכיל מחשב איכותי, מסך אינטראקטיבי המאפשר ציור ורישום הערות ישירות על גבי המסך, מצלמת מסמכים באיכות HD המאפשרת הצגת מסמכים ואובייקטים, נגן DVD לניגון סרטים, מערכת קול איכותית, חיבורים למחשבים ניידים ועוד. באמצעות פאנל השליטה הייחודי, השליטה בכל האמצעים בחדר מתבצעת בלחיצת כפתור אחת פשוטה המאפשרת שימוש קל ומהיר.

עמדת המרצה טקפודיום אינטראקטיב מותקנת באולמות ההרצאה

המרכיבים הטכנולוגיים ארוזים במקצועיות בגוף מתכתי, עמיד בפני ונדליזם וגניבות ומעוצב בצורה אסתטית ומרשימה. בפן הירוק, הנדסה מתוחכמת של העמדה מאפשרת צריכת חשמל נמוכה במיוחד. מנגנון כיבוי אוטומטי של הציוד עם סיום ההרצאה, מאפשר לקולג' חיסכון מצטבר של עשרות אלפי דולרים בשנה על חלקי חילוף, כיתות מושבתות ושעות טכנאים יקרות.

עמדת המרצה טקפודיום אינטראקטיב מותקנת באולמות ההרצאה

המסע
משלב התכנון ועד שלב הביצוע, ליוותה טכום בשיתוף האינטגרטור, חברת סנרו מפילדלפיה, את האחראים בפרויקט. כל עמדה הורכבה במעבדות טכום ועברה סדרת בדיקות קפדנית על בסיס הסטנדרטים הגבוהים ביותר, לשביעות רצונו של הלקוח. לדוגמא, דרישה ייחודית מצד הקולג' הייתה במציאת פתרון שליטה על מערך התאורה המורכב באולמות, דרישה שהובילה לפיתוח מעגל פיקוד ייעודי ייחודי עבור הלקוח.

אייל יצחק, מנהל טכני בטכום: "הפתרונות שנדרשנו לספק היו מאתגרים אבל אנחנו אוהבים את זה וכמו במקרים אחרים ידענו לספק פתרונות יצירתיים. הסינרגיה הייחודית בין יצרן – אינטרגטור – לקוח היא עוד חלק מסוד ההצלחה בפרויקט המדובר. שמחנו לעזור בפרויקט הייחודי והיוקרתי, הן בעבודה עם האינטגרטור והן עם אנשי הקולג' כלקוח חדש."

הביצוע
בגמר שלב הבדיקות והאריזה, נשלחו העמדות מישראל לארה"ב. לאחר הפריקה בקמפוסים החדשים, ההתקנה הייתה פשוטה ומהירה. הצוות הטכני שמח מאד לגלות שהפעם כל שהיה עליהם לעשות הוא לחבר את התשתית שהכינו מבעוד מועד לחיבורים הקיימים בעמדה ו..זהו. צוות של 2 טכנאים התקין 4 עמדות ביום ומיד הכיתה הייתה מוכנה ללימודים. כעבור מספר ימים בלבד 35 כיתות ואולמות עברו שדרוג טכנולוגי מקיף.

עמדות מרצה טקפודיום מועמסות בטכום בדרכן לארה"ב


רוב, מנכ"ל סנרו:
 "התרשמנו מאד מאופן העבודה עם טכום. שיתוף הפעולה, התמיכה הטכנית, פשטות ההתקנה, כל אלו, היו מצוינים מהרגע הראשון, עוד משלב התכנון.  בפרויקטים אחרים שאנו מבצעים, הכוללים עמדות מרצה, עלתה הדרישה שוב ושוב להציב איש מקצוע אשר יעבוד עם הלקוח על אפיון העמדה ותכנונה מאפס. נושא זה לוקח זמן רב וכפי שידוע לכולם – זמן שווה כסף. האחידות בייצור והאספקה המהירה חשובים מאד בכל פרויקט גדול שכזה וטכום סיפקה זאת מעל ומעבר לציפיותינו. הירידה שלהם לפרטים והניסיון הרב שצברו בייצור עמדות, ניכר היטב במוצר שלהם ובאיכותו ומבחינתנו זהו המצב האופטימלי – טכום מייצרים מהר, אנו מתקינים מהר, הפרויקט מושלם בהצלחה – והכי חשוב – הלקוח מרוצה. לקוח מרוצה תמיד חוזר וממצב זה, אנו מאושרים".

מאותו רגע היה ברור לכלל הצוות שהעמדות לא יישארו בלעדיות בקמפוסים החדשים בלבד. יתרה מזאת, "מריבות" בין אנשי הצוות האקדמי על השימוש ב"חדרי טקפודיומ'ס" רק קידמו את התקנתן והתפשטותן של עמדות הטקפודיום לשאר הקמפוסים במכללה. 

עמדת המרצה טקפודיום אינטראקטיב מותקנות בכיתות הלימוד בקולג'

התוצאה
צוות המכללה התרשם מהמקצועיות ומהאיכות של עמדות המרצה ואף הופתע מההתקנה הכה מהירה. לאחר תקופת הרצה ראשונית, החלו בהטמעת הטקפודיום אינטראקטיב גם במבנים נוספים, ביניהם "בנק הזהב האמריקאי" לשעבר, אשר בו אוחסנו רוב מטילי הזהב של ארה"ב. חשוב לציין, צוות המרצים הרחב התפעל מאוד מקלות השימוש בכל ציוד המחשוב והאודיו-וידאו בעמדה וכפי שציין אחד המרצים הוותיקים במכללה: "עושה רושם כי את העמדה בנו במיוחד עבור מרצים כמוני. כאשר פתחתי את דלת הצד של העמדה, כל המערכת התעוררה לחיים. כשלחצתי על הפעלת מקרן בפאנל כבר הבנתי שאני מוכן להרצאה. התלמידים לא האמינו שרק נכנסתי לכיתה ואני כבר מוכן להרצאה".

גם הצוות הניהולי מרוצה מאד מהתוצאות ומהתגובות. ארנולד, מנהל מערכות המידע בקולג' שליווה את הפרויקט מיומו הראשון סיכם: "המערכות שהותקנו בעבר היו מבוססות בקרים מסובכים להפעלה, תוכנות לא ידידותיות למשתמש, שוב ושוב היו קוראים לצוות שלנו למתן שירות ועזרה ולמרצים לא היה ביטחון בשימוש המערכות. היום, הכל אחרת, כמעט ואין צורך בהדרכת משתמשים חדשים בקמפוס או מרצים אורחים, כל אחד ניגש ומפעיל לבד את כל המערכת. ההתקנה המהירה והאפשרות לשדרג את רכיבי העמדה במרוצת הזמן – במחלקה שלנו זה כבר הדובדבן שעל הקצפת…"

במהלך השנים האחרונות הותקנו למעלה מ- 55 עמדות טקפודיום אינטראקטיב ולאור ההצלחה, בכוונת הקולג' להצטייד בעוד עמדות לחדרים רבים נוספים.

גם לכם מגיע עמדות מרצה טקפודיום!

Call Now Button דילוג לתוכן