עמדות מרצה טקפודיום – המכללה האקדמית אשקלון

המכללה האקדמית אשקלון נחשבת לאחת מהמכללות הגדולות והחשובות בישראל. תחומי הלימוד במכללה הינם מדעי החברה, מדעי הטבע ויהדות, כאשר תחומי הלימוד המבוקשים ביותר הינם כלכלה ומנהל עסקים, פסיכולוגיה, מחשבים ולוגיסטיקה.

בשנת 2005 המכללה האקדמית אשקלון קיבלה החלטה אסטרטגית: לצייד את כל כיתות הלימוד והאולמות בקמפוס בעמדות מרצה חכמות הכוללות את כל ציוד האודיו-וידאו, שתהיינה מחוברות באופן קבוע למקרנים ותספקנה פיתרון מלא הן עבור הסטודנטים והן עבור המרצים. הדרישות העיקריות לאולמות ההרצאה היו קלות השימוש ותחזוקה נמוכה. דרישה חשובה נוספת הייתה מיגון ואבטחה של העמדות, מאחר והכיתות עצמן אינן נעולות.
עבור פרוייקט זה, המכללה בחנה את כל הפתרונות הקיימים בשוק ומצאה כי עמדות המרצה המתקדמות – טקפודיום של חברת טכום הינן הפתרון היעיל, האיכותי והמשתלם ביותר.

על פני תקופה של כחמש שנים, הותקנו כ- 120 עמדות טקפודיום באולמות ההרצאה ברחבי המכללה. מאז, כל אולמות ההרצאה נמצאות בתפוסה מלאה והמרצים הגדילו באופן נרחב את השימוש שלהם במכשירי האודיו-וידאו, כך שמתן ההרצאות השתפרו באופן משמעותי מבחינה טכנולוגית.

המרצים במכללה מעריכים מאוד את העובדה שהם אינם צריכים עוד להתמודד עם שלל פונקציות מבלבלות במהלך הרצאותיהם, דבר המקל משמעותית על עבודתם.
חשוב לציין כי למרות השימוש היום-יומי של עמדת הטקפודיום בכל אולמות ההרצאה, המכללה מדווחת כי אין כמעט קריאות שירות. בנוסף, ציוד האודיו-וידיאו נשאר מוגן ומאובטח.

Call Now Button דילוג לתוכן