צילום והקלטה

וידאו קונפרנס

מקום העבודה המודרני עוסק בשיתוף פעולה. פתרונות ועידת וידיאו מתקדמים מאפשרים לצוותים שלכם לדבר, לשתף קבצים, מסכים ורעיונות. הפוך את הפגישות שלך למונגשות, פרודוקטיביות וכיפיות!

טכום אלקטרוניקה מציעה ללקוחותיה מגוון עשיר של מערכות וידאו קונפרנס לשיחות ועידה וציוד משלים נוסף המותאמים לתקציב הלקוח והצרכים הטכנולוגיים. המערכות פשוטות להפעלה ונגישות למשתמשים מכל מכשיר ובכל עת. 
בנוסף, הפתרונות המוצעים מותאמות ליישום עם כל התוכנות המובילות כולל כאלה שאתם כבר משתמשים בהם לדוגמא: Microsoft Teams, Skype for Business, Zoom, Google Meet, WebEx ואחרים.  
מערכת הוידאו קונפרנס מאפשרת לנהל שיחות וידאו באיכות מעולה, בקלות ובפשטות. התקנת המערכת אינה מסובכת וניתן להתקינה בכל חדר ישיבות.

מערכות וידאו קונפרנס לחדרי ישיבות:

RALLY
מערכת Logitech Rally מספקת וידאו באיכות אולפן (באיכות של עד 4K), בהירות קולית ללא תחרות ואוטומציה של RightSense לפגישות טובות יותר עם יישומי ועידת וידיאו העובדים עם התקני USB, כולל Google Hangouts Meet, Microsoft Skype® for Business, Microsoft Teams, Zoom ועוד.  עם אודיו מודולרי, ניהול כבלים אסתטי וגימורי פרימיום, המערכת משתלבת נהדר בחדרים בינוניים וגדולים יותר.צרו קשר לקבלת פרטים נוספים והדגמה אצלכם.


GROUP
פתרון המושלם לחדרי ישיבות בגודל בינוני-גדול. הערכה משלבת את מצלמת ה- PTZ PRO יחד עם עמדת VC בעלת צג דיגיטלי ורמקולים נוספים, כל אלו יבטיחו ששיחות הועידה שלך יהיו אפקטיביות, איכותיות ובשליטה מלאה.   מיועדת לשיחות של עד 14 משתתפים בחדר אחד, ה- GROUP מציגה יכולות צילום מרשימות ומגוונות, יחד עם סאונד נקי וברור לכל חברי הקבוצה.   
המערכת מתחברת למחשב המקומי ומציגה פתרון בעלות נמוכה משמעותית ממערכות הוידאו קופנרנס המסורתיות. המערכת תומכת בכל תוכנות הוידאו קונפרנס הקיימות ועם חיבור USB פשוט וקל להתחבר אליה עם כל מחשב ולהתחיל בשיחת הועידה תוך מספר רגעים.  עבור חדרי ישיבות גדולים במיוחד ניתן לחבר מיקרופונים נוספים.


צרו קשר לקבלת פרטים נוספים והדגמה אצלכם.

מערכות וידאו קונפרנס לחדרי ישיבות קטנים ומערכות ניידות:

MEETUP
מערכת משולבת המיועדת לחדרי ישיבות ומשרדים - מערכת ALL IN ONE המיועדת לחדרי ישיבות קטנים עד 10 משתתפים.
מערכת וידאו קונפרנס משולבת ALL IN ONE המתאימה במיוחד לחדרי ישיבות קטנים ולחדרי HUDDLE. המערכת כוללת מצלמה, מיקרופונים ורמקול איכות מובנים.  מצלמה מקצועית ברזולוציית 4K  ובעלת זווית רחבה במיוחד של 120 מעלות, המאפשרת שדה ראייה רחב וצילום של כל הנוכחים בחדר, גם אלו היושבים קרוב למצלמה.  זווית הצילום הרחבה מבטיחה שגם בחדרים קטנים תתקבל תמונה מלאה של כל החדר.  חיבור אלחוטי BLUETOOTH מאפשר העברת שיחות טלפון מכל מכשיר נייד למערכת.  המערכת מסופקת עם שלט אלחוטי הכולל שליטה מלאה על המערכת.
התקנה קלה ופשוטה בכל חדר ישיבות ללא צורך בהכנת תשתיות, העברת כבילה וכדומה.צרו קשר לקבלת פרטים נוספים והדגמה אצלכם.

CONNECT
מערכת שיחת ועידה All-in-One קומפקטית וניידת המיועדת לשיחות ועידה של עד 6 אנשים. תכונות כמו זווית צילום רחבה, צלילים היקפיים, זום דיגיטלי וצילום באיכות Full HD מבטיחים שלמרות היותה עמדה ניידת, תיתן לכם מענה איכותי וחסר פשרות בכל חדר בו תחברו אותה.   מערכת ה CONNECT מצוידת בסוללה נטענת המאפשרת עד 3 שעות שיחת וידאו רציפה או 15 שעות שיחה קולית ברצף, כאשר תמיכה ברוב תוכנות ה- VC מאפשרת לעשות זאת בקלות וללא התקנות מיוחדות. צרו קשר לקבלת פרטים נוספים והדגמה אצלכם.


מערכות וידאו קונפרנס שולחניות / אישיות:

מצלמות אינטרנט איכותיות ומתקדמות במיוחד המאפשרות תיקון תאורה נמוכה או באור שמש חזק, הקלטה באיכות סטריאו, שינוי רקעים בעת הצילום ומסוגלות לצלם ברזולוצית של עד Ultra HD 4K
המצלמה משלבת את טכנולוגית ה RightLight 3- ואופציית HDR עבור תמונה ברורה, בהירה וחדה בכל תנאי תאורה. מצלמת ה- BRIO נועדה לאנשי עסקים אשר רוצים להיות ניידים ויחד עם זאת זמינים לכל שיחת ועידה, מצגת משותפת או צילום וידאו באיכות 4K


ציוד משלים:
בנוסף למערכות הוידאו קונפרנס טכום מציעה מגוון רחב של ריהוט ועגלות ייעודיות למערכת קונפרנס.  עגלות נשיאה למסכים עד 70 אינץ' בעיצוב מיוחד בעלות אפשרות סיבוב המסך למצב אופקי או למצב אנכי, מדף לממיר או מערכת קונפרנס, מדף למצלמת וידאו קונפרנס או מקרן.
למסכים גדולים יותר עד 100 אינץ' אנו מציעים עגלת נשיאה בעלת מוטות טלסקופיים המאפשרים את כיוון גובה המסך בנוחות ובקלות כולל מעבר כבלים נסתר במוטות העגלה.
המוצרים אידיאליים לאולפני טלוויזיה, חדרי ישיבות, אירועים במקומות ציבוריים, כיתות לימוד ועוד.
מערכות וידאו קונפרנס, צילום, הקלטה ושידור של טכום אלקטרוניקה כבר מיושמות אצל לקוחות רבים ברחבי הארץ בינהם אוניברסיטאות, מכללות, עיריות, מועצות אזוריות ומקומיות, מרכזי הדרכה, מרכזים רפואיים, ארגונים וחברות, מוסדות בטחוניים ועוד.  צרו קשר לקבלת פרטים נוספים והדגמה אצלכם.


הורדת קטלוג וידאו קונפרנס כאן...