פרוייקטים

ציוד רפואי

"אסטרטגיית יציאה" ממשבר הקורונה!

חובת מתקנים למדידת חום במתחמים ציבוריים
התפשטות נגיף הקורונה תחייב מדידת חום בכניסה למתחמים ציבוריים, מוסדות חינוך, אוניברסיטאות, תחנות רכבת, שדות תעופה, קניונים, מרכולים, בנייני משרדים ועוד.

על מנת לא לבזבז זמן היערכות הארגונים יש להיערך לנהל שגרה בטוחה ויעילה.

טכום מציגה לראשונה את מערכת IR למדידת חום גוף מרחוק למספר רב של אנשים. המערכת עובדת בהצלחה כבר שנים רבות כולל במהלך התפרצות מגיפות ה- SARS בשנת 2003, אבולה בשנת 2014, ומגיפת הקורונה. מערכת סריקת החום כבר מותקנת בשדות תעופה, בתי חולים, טרמינלים ועוד - MEASURING SYSTEM OF HUMAN BODY TEMPERATURE Dixion HY-2005Bמערכת אינפרא אדום המבצעת סריקת טמפרטורה בזמן אמת ובכך מאפשרת מעבר מהיר של אנשים בלי ליצור "פקקים" בכניסה למבנים ובמעברים.

המערכות והניטור שמחוברות למערכי בקרה והתראה הפנימיים לשיפור יעילות השליטה בתנועת האנשים הנכנסים.

המערכת מסוגלת לנטר מספר רב של אנשים בשערי הכניסה ומתחברת למערכת הבקרה והניהול שלהם לצורך שליטה מורחבת בכניסה רק לרשאים.

הצפי כי אלפי בניינים ובתי עסק יידרשו לפתרונות למדידת חום, התמהמהות בהזמנה עלול לגרום לעסקך לעוד חודש כלכלי אבוד, זמני המתנה ארוכים, מחירים עלולים גם הם לזנק ועובדים המעוניינים לחזור לעבודה אך חוששים כי העסק לא ערוך למניעת מגיפת הקורונה.

יתרונות המערכת:


         
דיקסיון גרמניה

DIXION היא יצרנית גרמנית וחברת סחר בינלאומית המציעה מגוון רחב של ציוד רפואי למגוון תחומים רפואיים כמו חדרי ניתוח, טיפול נמרץ, גניקולוגיה וניאונולוגיה.
אנו מספקים ציוד רפואי המיוצר על ידי DIXION וכן ציוד המיוצר על ידי היצרנים המובילים בעולם לשותפים ביותר מ- 50 מדינות ברחבי העולם.  טכום אלקטרוניקה משווקת מוצרי DIXION בישראל

להורדת קטלוג מלא לחץ כאן

תמונות מהתקנות קיימות של המערכת:

התקנת מודדי חום 01 מודדי חום 02 מודדי חום 03 מודדי חום 04 מודדי חום 05


צפו בוידאו מהתקנות קיימות של המערכת: