צילום והקלטה

יתרונות המערכת

יתרונות מערכת צילום והקלטת הרצאות

חינוך מקוון מאפשר לתלמידים להשתתף בהרצאות מרחוק מכל מקום בעולם. השיעורים יכולים לעבור ללא הפרעה וזה אומר שסטודנטים לא צריכים לבטל את בקשות הקורס שלהם ואוניברסיטאות לא צריכות לפטר צוות. זהו יתרון מכריע בימינו, ומספר גדל והולך של אוניברסיטאות ובתי ספר רואים זאת ומסתגלים בהתאם.


חלקם של המוסדות פונים לתוכנות התומכות בשיחות ועידה בוידיאו דרך המחשב.
תוכנות אלו מאפשרות למורים ולתלמידים לקיים הרצאות באמצעות מכשירים בסיסיים מאוד. התלמידים יכולים לשאול שאלות בזמן ההרצאה כמעט כמו באולם הרצאות. עם זאת, בדרך כלל תוכנה כזו מוגבלת בפרמטרים הבאים:

 • מספר המשתתפים המרבי

 • יכולות שיתוף תוכן

 • בעיות חיבור אפשריות

על כל המשתתפים בשיעור לוודא שהמיקרופונים והמצלמות שלהם מושבתים, אחרת כל רעש או פעילות של אחד המשתתפים גורמים להסחת הדעת ולהפרעה אצל המשתתפים האחרים. הבעייתיות מתחילה כבר כאשר השיעור עם מעט משתתפים, וזה הופך לבעיה אמיתית כשיש כמה עשרות או מאות משתתפים בהרצאה. זמן ההרצאה הוא מרכיב חשוב, תיאום הרצאות ושיעורים מרובי משתתפים דורשים זמן רב הן מהסטודנטים והן מהמרצים. אלו הם כמה מהדאגות העיקריות בין היתר עבור מתרגלים באוניברסיטאות המסתמכים על העברת תרגולים ושיעורים בשידור וידיאו.
למרבה המזל, הבעיות האלה נפתרו על ידי מוצרים מבוססי חומרה, עצמאיים, שתוכננו במיוחד לטובת העברת הרצאות ושיעורים בוידאו בשידור חי לייב למאות תלמידים במקביל.
 

יתרונות המערכת:

 • חסכון כלכלי - רכישה חד פעמית - ללא תשלומים חודשיים, ללא הגבלת שימוש, ללא תשלום על תחזוקה שנתית או על צלם וצוות טכני...ניתן להשתמש במערכת ההקלטה לשימושים שונים, ללא הגבלה ובכך לייצר הרבה יותר תוכן בפחות כסף!

 • סידור הרצאות גמיש - ניתן להזרים הרצאות באופן מקוון, להקליט לשימוש במצב לא מקוון, להעלות לפלטפורמות ושרתי VOD, כל פונקציה בנפרד או הכול יחד בו זמנית.

 • חסכון בזמן - המערכת חוסכת זמן למרצים ולסטודנטים. ניתן להקליט קורסים שלמים מראש ולהראות לקבוצות סטודנטים שונות, ולהשאיר למרצים זמן להתייחס לשאלות ספציפיות במפגשי שאלות ותשובות.

 • נגישות והנגשה - לסטודנטים יש גישה למאגר של הקלטות הרצאות, מה שמאפשר להם לחזור על החומר בכל עת במהלך הקורס.

 • שיתופיות – המערכת ההקלטה מאפשרת למשתמשים להציג ולהשתמש בעד 4 מקורות וידאו בו זמנית - מחשב עם מצגת, סמארטפון, מצלמות באולם ההרצאות ועוד.


 • איכות שידור - איכות החיבור ומשתתפים אחרים אינה משפיעה על מהלך ההרצאות - ניתן להתאים את איכות הווידיאו לרשתות שונות, והתלמידים אינם מפריעים זה לזה.
   

מספר רב של אוניברסיטאות ובתי ספר ברחבי העולם כבר מובילים בתחום הטכנולוגי של השיעורים המקוונים לסטודנטים עם המערכת ומשפרים את עבודתם בהווה ובעתיד. כדי לדעת יותר עליהם, או כיצד המערכות שלנו יכולות לעזור לארגון שלך, אנא פנה אל טכום אלקטרוניקה ונסייע לך בשמחה.
צרו קשר לקבלת פרטים נוספים והדגמה אצלכם.