סיפורי הצלחה

עמדות מרצה טקפודיום - מאונט סיינט מארי'ס קולג' - לוס אנג'לס, ארה"ב

מאונט סיינט מארי'ס קולג' מלוס אנג'לס מבצע מהפך טכנולוגי בכיתות הלימוד עם עמדות המרצה טקפודיום
השלמת פרויקט רחב ההיקף בקולג' מאפשר אחידות, פשטות הפעלה ונוחות באמצעות טקפודיום פריזנטר
 

בשנת 2010 הציב לעצמו מאונט סיינט מארי'ס קולג' Mount St. Mary's College לוס אנג'לס, קליפורניה, ארה"ב יעד לשדרוג 60 כיתות לימוד והתאמתן לאתגרים האינטלקטואלים והטכנולוגיים של המאה ה- 21.

טכום אלקטרוניקה עבדה בשיתוף עם נציגתה בחוף המערבי CCS PRESENTATION SYSTEMS אחת מחברות האינטגרציה הגדולות בארה"ב בכדי להשלים פרויקט של מכירת ואספקת 60 עמדות מרצה מדגם טקפודיום פריזנטר במשך תקופה של כ- 3 שנים. במשך תקופה זו הותקנו עמדות מרצה מתוצרת טכום בשני הקמפוסים של הקולג'.


הטקפודיום פריזנטר הינה עמדת מרצה מהפכנית בעיצוב חדשני ומתקדם, המאפשרת הגבהה והנמכה חשמלית של גובה העמדה בלחיצת כפתור. העמדה שזכתה בעבר בפרסים בינלאומיים, מספקת פתרון אלגנטי, קומפקטי, ייחודי ויעיל לאולמות הרצאה, חדרי ישיבות, כיתות לימוד וחדרי הדרכה ועונה על כל דרישות התאמת סביבת העבודה גם לאנשים בעלי צרכים מיוחדים.עמדת המרצה טקפודיום פריזנטר מותקנת באחת מכיתות הלימוד בקולג'

בעמדה מחשב עוצמתי וכן מסך כתיבה ייחודי המאפשר למרצה כתיבה ישירות על גבי המסך והצגת הכיתוב בפני הקהל וכן יכולת לשמור את הסימונים וההערות להרצאות הבאות, כל זאת תוך שמירה על קשר עין עם הקהל וללא צורך לגשת ללוח.

אריק קייסלהורסט Eric Kieselhorst, מנהל מחלקת שירותי המדיה בקולג' ציין: "לאחר עריכת סקרים ושאלונים מקיפים, ראיונות ודיונים רבים עם חברי הפקולטה בנוגע לתפיסת הטכנולוגיה בהוראה מתקדמת וצרכיהם הפדגוגיים של המרצים בכיתות הלימוד, הגענו למסקנה כי עמדת המרצה טקפודיום פריזנטר עונה על כל בקשות וצרכי הפקולטות השונות. בזכות העיצוב המתקדם, קלות ההפעלה עבור המשתמש והפתרון השימושי ביותר בשוק לעמדת מרצה חדשנית, הפריזנטר חולל פלאים עבור המרצים בכיתות הלימוד".כיתות הלימוד בקולג' לאחר התקנת עמדות המרצה טקפודיום פריזנטר
 

על פי תוכניות הפרויקט המקורי תכננו אנשי הקולג' להצטייד ב-60 עמדות מרצה. לאור הצלחת הפרויקט הוחלט על הרחבתו ועד היום סיפקה טכום למעלה מ-70 עמדות מרצה חכמות. הליך התקנת העמדות ושדרוג כיתות הלימוד עבר בצורה חלקה ביותר ועמדת המרצה טקפודיום פריזנטר הפכה להיות סטנדרט ההוראה החדש בכל רחבי הקולג'.

לסיכום, המשיך אריק וציין: "באמצעות הפריזנטר, הטכנולוגיה אינה מהווה יותר מכשול להוראה. היא הופכת לשקופה. המרצים וחברי הפקולטה נכנסים לכיתת הלימוד וללא הדרכה על המערכות יכולים מיד להתחיל לעשות את מה שהם הכי טובים בו – ללמד! אנו כעת בשלב הסופי של פרויקט שדרוג כיתות הלימוד ועמדת המרצה פריזנטר הינה חלק אינטגראלי מכל אחת מכיתות הלימוד שלנו. ללא עמדת המרצה פריזנטר, שדרוג הכיתות לא היה מוצלח כל כך. אני ממליץ בחום רב על המוצר."


צפו בדנה מציגה את עמדת הפריזנטר בתערוכת אינפוקום:


אינטגרטור מבצע:
CCS Presentation Systems, CA, USA
www.ccsprojects.com